Відеоендоскопічних система SonoScape HD-500

Ціну уточнюйте
Є в наявності

Відеоендоскопічних система SonoScape HD-500 являє собою діагностичну систему експертного класу з дозволом Full HD 1080p.

     Обладнана відеоендоскопія з роздільною здатністю більше 1 Мп, відмінною передачею кольору і високою міцністю конструкції.

     Соноскейп HD-500 - ще могутніше, ще чіткіше.

     Переваги відеосистеми Sonoscape HD-500:

 • -Експертний режим, який працює з використанням певних довжин хвиль падаючого і відбитого світла, що дає можливість більш ефективно діагностувати передракові патологію і ранні форми раку травної системи
 • -Подчерківаніе кордонів зображення збільшує різкість зображення, робить його більш деталізованим
 • Режим поліпшення візуалізації судин CHb використовує принцип посилення довжини хвилі, що відображається клітинами крові
 • -HDTV - зображення високої чіткості.
 •      Ви зможете оцінити найдрібніші вогнища ураження: ендоскопи серії 500 (Full HD) оснащені мегапіксельною CMOS матрицею (1080P), на відміну від стандартних ендоскопів, що мають ССD матрицю (440P).
 • Цифрова робоча станція. Спрощення роботи лікаря: збереження відео і зображень, клавіатура і трекбол, введення і збереження даних про пацієнта, USB порти, DICOM, жорсткий диск. -Відеопроцессор HD-500. Новий процесор використовує сучасні технології Соноскейп для отримання ендоскопічних зображень високої чіткості, підвищення ефективності та точності в рутинних і складних досліджень.
 • -Ксеноновий джерело світла HDL-500X. Колірна температура ксенонової лампи наближається до температури прямого сонячного світла. Крім того, він має високий індекс передачі кольору, який працює рука об руку з процесором зображення, пропонуючи відмінну продуктивність як зображення.
 • -24 "LCD Монітор Full HD з поворотним кронштейном дозволяє здійснювати перегляд з будь-якого кута.
 • -Тележка ендоскопічна створена для комфорту лікар-ендоскопіст. Включає в себе: регульований тримач для монітора, 4 полки, дві з яких регулюються по висоті, 2 кронштейна для ендоскопопов.
 • Простота і зручність. Основні функції можна запрограмувати 4-ма кнопками на апараті, які мають доступ до найбільш важливим режимам. Ендоскоп має легку рукоятку для зручності кисті, що особливо актуально при тривалих процедурах.
 • - SonoScape HD-500 адаптований до СО2 помпі Olympus, що збільшує можливості проведення оперативної ендоскопії на безпечному рівні

     Відеогастроскоп серії EG-500

     Відмінна якість зображення, а також хороша чіткість і різкість, в поєднанні з широким спектром практичних функцій, роблять EG-500 незамінним як для рутинних процедур, так і для складних втручань. Радіус вигину гастроскопа відкриває великий кут огляду, при огляді можна розгорнути гастроскоп в будь-якій ситуації. Ви не пропустите уражену зону.

      Відеоколоноскопія EC-500T

     Серія ендоскопів для обстежень нижніх відділів шлунково-кишкового тракту ЄС-500 мають високу роздільну здатність. Мінімальним дискомфорт пацієнтів. Waterjet технологія розширює можливість як діагностичних досліджень, так і є основним критерієм вибору операційного ендоскопа. Струмінь води з сильним тиском допомагає змити химус і слиз, зберігаючи чистоту зору. Частина ендоскопа з поступовою зміною жорсткості забезпечує зручне введення, навіть в глибоку частину товстої кишки.