Відеоендоскопічних система SonoScape HD-400

Ціну уточнюйте
Є в наявності

     Відеоендоскопічних система SonoScape HD-400 була створена для задоволення цільових потреб багатьох лікарень в висококласному шлунково-кишковому скринінгу і лікування заболевваній ШКТ.

     Основна перевага даної моделі - функція (CHb) - функція візуалізації насиченості гемоглобіном, яка дозволяє коллічественние виміряти обсяг гемоглобіну в слизової. CHb корисно для ендоскопічного диференціювання венозних структур і діагностики раку травної системи, дифузних типів раку або раку кишечника.


  •      Датчик зображення HD CMOS забезпечує більш високу роздільну здатність, більш чітке і плавне відео і зображення з більш високою частотою кадрів.
  •      Ергономічний дизайн ручки апарату, комфортне керування і зручність у використанні;
  • Кут вигину на 210 градусів підвищує ефектівность діагностики;

     21,5 LCD Екран апарату відповідає показникам продуктивності стандартних медичних дисплеїв, що мають всі переваги рідкокристалічних дисплеїв високої якості,

  • співвідношення сторін 16: 9,
  • функція регулювання яскравості, висока контрастність і широкою гамою кольорів

     Відеоендоскопічних система Sonoscape HD - 400 - апарат, який відкриває доступ до абсолютно нового рівня візуалізації. Це зручна і зрозуміла система, перевагами якої є висока міцність конструкції і ергономічний дизайн.