Відеоендоскопічних система SonoScape HD-350

Ціну уточнюйте
Є в наявності

Відеоендоскопічних система SonoScape HD-350

 - це абсолютно унікальна система для відеоендоскопів високої чіткості, спеціально розроблена для скринінгу і діагностики за доступною ціною.

     Відеостойка HD-350 включає процесор зображення з високою роздільною здатністю для систем ендоскопії. Він розроблений спеціально для того, щоб відповісти на ваш запит про високу якість зображення з відмінним бюджетним зручністю.

     Удосконалена технологія High Definitionпозволяет отримувати високоякісні ендоскопічні зображення, що забезпечує якість візуалізації HD, як і в більшості апаратів преміум-класу.

     Управління даними пацієнта є натисканням кнопки. Інтелектуальний робочий процес на вбудованої робочої станції HD-350 допомагає лікарям з легкістю редагувати звіти, записувати відео і керувати файлами пацієнтів.

     Універсальна обробка зображень

Датчик CMOS забезпечує багатоетапний поліпшення кольору, візуалізацію краю і структури для відображення чіткого зображення за допомогою внутрішньої обробки.

     Функція Clean and Clear. Гідроструминне функція допомагає підтримувати чіткість ендоскопічного огляду, шляхом обмивання крові зі слизових оболонок внутрішніх порожнин.

     Монітор з поворотним кронштейном 19 ", 21,5 '' і 24 '' LCD

     Джерело світла HDL-35E використовує світлодіод в якості основної лампи, яка є одночасно високоефективної і має більш тривалий термін служби. HDL-35E дозволяє швидко змінювати область дослідження, не вимикаючи систему. Це забезпечує плавний робочий процес і швидкий перехід між процедурами. Джерело світла HDL-35E відображає залишився термін служби лампи на передній панелі.

     До даної моделі підключаються гастроскопи і колоноскопи серії 430.

Відеоендоскопи оснащені CMOS-датчиком зображення і забезпечують високу роздільну здатність, чіткі зображення з поліпшеною видимістю крайок і підвищеною деталізацією.

    Серія 430 підходить як для рутинних процедур, так і для складних втручань. Гідроструменевого апарат з сильним тиском допомагає змити химус і слиз, підтримуючи чистоту зору під час рутинних і терапевтичних оглядів. Великий канал ідеально підходить для виконання різних процедур. Поступова жорсткість забезпечує комфортне введення навіть в глибоку частину товстої кишки.