Ліжко медичне механічне MS201

  • Бренд:
  • Модель:
    Кровать медицинская механическая
  • Артикул:
    MS201
12 000.00 грн. 9 600.00 грн.
До кінця акції:
Є в наявності
       Ліжко медичне механічне MS201 – це пристосування для хворих, інвалідів або людей похилого віку, які змушені тривалий час перебувати у постільному режимі. 
       Функціональне ліжко MS201 рекомендоване для застосування у медичних, профілактичних закладах та вдома людям, позбавленим можливості пересуватися самостійно та користувачам, яким потрібен постійний нагляд медперсоналу. 
       Медичне ліжко MS201 розроблене для максимальної зручності та безпеки користувача. Завдяки своїм функціям, ліжко забезпечує комфорт для пацієнта та полегшує умови праці обслуговуючого медичного персоналу. 
       Медичне ліжко має механічне управління з черв’ячним приводом, що дозволяє плавно та безшумно змінювати нахил секції для спини. Рама ліжка виготовлена зі нержавіючої сталі, що гарантує високу міцність і надійність в процесі експлуатації. Секційне ложе ліжка також виготовлено зі нержавіючої сталі; зміна положень секцій дозволяє пацієнту знаходитись в максимально зручному та фізіологічно більш вигідному положенні. Всі металеві деталі ліжка пофарбовані порошковою фарбою і є стійкими до впливу миючих засобів. Бокові огорожі легко знімаються і встановлюються, що полегшує доступ до пацієнта з будь-якої сторони. На рамі ліжка розташовано два отвори для встановлення штативу для крапельниць. На торцевій огорожі, яка встановлена зі сторони ніг, є карман для інформації про пацієнта. 
       Ліжко медичне механічне комплектується:
     - матрацем (опція);
     - штативом для крапельниць (опція), 
     - бічними огорожами(опція).
       Ліжко виготовлено з сучасних, легких і міцних матеріалів. Всі елементи ліжка мають високу міцність та є стійкими до обробки дезінфікуючими засобами.