Ліжко медичне механічне М206

  • Бренд:
  • Модель:
    Кровать медицинская механическая
  • Артикул:
    М206
18 000.00 грн. 14 400.00 грн.
До кінця акції:
Є в наявності
       Ліжко медичне механічне М206 – це пристосування для хворих, інвалідів або людей похилого віку, які змушені тривалий час перебувати у постільному режимі. 
      Функціональне медичне ліжко М206 рекомендоване для застосування у медичних закладах, профілакторіях та вдома людям, позбавленим можливості пересуватися самостійно та користувачам, яким потрібен постійний нагляд медперсоналу. 
      Механічне ліжко М206 розроблене для максимальної зручності та безпеки користувача. Завдяки своїм функціям, ліжко забезпечує комфорт для пацієнта та полегшує умови праці обслуговуючого медичного персоналу. 
       Медичне ліжко має механічне управління з черв’ячним приводом, що дозволяє плавно та безшумно змінювати нахил секції для спини, проміжної (колінної) секції та секції для ніг. Рама ліжка виготовлена зі сталі, що гарантує високу міцність і надійність в процесі експлуатації. 4-секційне ложе ліжка виготовлено зі сталі; зміна положень секцій дозволяє пацієнту знаходитись в максимально зручному та фізіологічно більш вигідному положенні. Всі металеві деталі ліжка пофарбовані порошковою фарбою і є стійкими до впливу миючих засобів. Торцеві огорожі з фіксаторами легко знімаються і встановлюються, а бокові огорожі складаються, що полегшує доступ до пацієнта з будь-якої сторони. З боків торцевих огорож установлені бампери, які захищають раму ліжка від пошкоджень. На рамі ліжка розташовано два отвори для встановлення штативу для крапельниць. На торцевій огорожі, яка встановлена зі сторони ніг, є пластиковий прозорий карман для інформації про пацієнта. 
       4-секційне медичне ліжко комплектується чотирма колесами діаметром 12 см., які забезпечують плавне переміщення ліжка. Всі чотири колеса мають блокувальний пристрій, що унеможливлює небажане переміщення ліжка, коли воно знаходиться на опорах з колесами. 
      Лікарняне ліжко може комплектуваться матрацем, штативом для крапельниць, бічними огорожами виготовленим з алюмінію, виготовлено з сучасних, легких і міцних матеріалів. Всі елементи ліжка мають високу міцність та є стійкими до обробки дезінфікуючими засобами.