Ліжко медичне електричне P309

  • Бренд:
  • Модель:
    Кровать медицинская электрическая
  • Артикул:
    Р309
61 600.00 грн. 49 300.00 грн.
До кінця акції:
Є в наявності
       Ліжко медичне електричне Р309 – це пристосування для хворих, інвалідів або людей похилого віку, які змушені тривалий час перебувати у постільному режимі. 
      Ліжко медичне електричне багатофункціональне рекомендоване для застосування у медичних закладах, профілакторіях та вдома людям, позбавленим можливості пересуватися самостійно та користувачам, яким потрібен постійний нагляд медперсоналу. 
      Ліжко функціональне електричне Р309 розроблене для максимальної зручності та безпеки користувача. Завдяки своїм функціям, ліжко забезпечує комфорт для пацієнта та полегшує умови праці обслуговуючого медичного персоналу. 
      Ліжко лікарняне електричне має електромеханічне керування з черв’ячним приводом, що дозволяє плавно та безшумно змінювати висоту ліжка, нахил секції для спини, проміжної (колінної) секції та секції для ніг, має функцію Тренделенбурга та анти-Тренделенбурга. Рама ліжка виготовлена зі сталі, що гарантує високу міцність і надійність в процесі експлуатації. 4-секційне ложе ліжка виготовлено зі сталі; зміна положень секцій дозволяє пацієнту знаходитись в максимально зручному та фізіологічно більш вигідному положенні. Пульт керування положенням ліжка виготовлено з пластику та має захист від перепаду напруги та використовує напругу у 24В, а електромеханічний привід використовує напругу 220В/50Гц.. Всі металеві деталі ліжка пофарбовані порошковою фарбою і є стійкими до впливу миючих засобів. Торцеві огорожі з фіксаторами легко знімаються і встановлюються, а бокові огорожі складаються, що полегшує доступ до пацієнта з будь-якої сторони, також бокові огорожі мають вмонтовані вимірювачи кута нахилу ложа ліжка. З боків торцевих огорож установлені бампери, які захищають раму ліжка від пошкоджень. На рамі ліжка розташовано два отвори для встановлення штативу для крапельниць. На торцевій огорожі, яка встановлена зі сторони ніг, є пластиковий прозорий карман для інформації про пацієнта. 
      Медичне ліжко комплектується чотирма колесами діаметром 12 см., які забезпечують плавне переміщення ліжка. Всі чотири колеса мають блокувальний пристрій, що унеможливлює небажане переміщення ліжка, коли воно знаходиться на опорах з колесами. Ліжко лікарняне елкктричне може комплектуватися матрацем, штативом для крапельниць, виготовлених з сучасних, легких і міцних матеріалів. Всі елементи ліжка мають високу міцність та є стійкими до обробки дезінфікуючими засобами.