Ліжко медичне електричне Р301

  • Бренд:
  • Модель:
    Кровать медицинская электрическая
  • Артикул:
    Р301
35 000.00 грн. 28 000.00 грн.
До кінця акції:
Є в наявності
       Ліжко медичне електричне Р301  – це пристосування для хворих, інвалідів або людей похилого віку, які змушені тривалий час перебувати у постільному режимі. 
       Ліжко функціональне електричне Р301 рекомендоване для застосування у медичних, профілактичних закладах та вдома людям, позбавленим можливості пересуватися самостійно та користувачам, яким потрібен постійний нагляд медперсоналу. 
       Ліжко електричне Р301 розроблене для максимальної зручності та безпеки користувача. Завдяки своїм функціям, ліжко забезпечує комфорт для пацієнта та полегшує умови праці обслуговуючого медичного персоналу. Ліжко медичне електричне має електромеханічне управління з приводом, що дозволяє плавно та безшумно змінювати вісоту ліжка, нахил секції для спини, проміжної (колінної) секції та секції для ніг. Рама ліжка виготовлена зі сталі, що гарантує високу міцність і надійність в процесі експлуатації. 4-секційне ложе ліжка виготовлено зі сталі; зміна положень секцій дозволяє пацієнту знаходитись в максимально зручному та фізіологічно більш вигідному положенні. Всі металеві деталі ліжка пофарбовані порошковою фарбою і є стійкими до впливу миючих засобів. Торцеві огорожі з фіксаторами легко знімаються і встановлюються, а бокові огорожі складаються, що полегшує доступ до пацієнта з будь-якої сторони. З боків торцевих огорож установлені бампери, які захищають раму ліжка від пошкоджень. На рамі ліжка розташовано два отвори для встановлення штативу для крапельниць. На торцевій огорожі, яка встановлена зі сторони ніг, є пластиковий прозорий карман для інформації про пацієнта. 
       Ліжко лікарняне електричне комплектується чотирма колесами діаметром 12 см., які забезпечують плавне переміщення ліжка. Всі чотири колеса мають блокувальний пристрій, що унеможливлює небажане переміщення ліжка, коли воно знаходиться на опорах з колесами. 
       Ліжко медичне електричне може комплектуваться матрацем, штативом для крапельниць, бічними огорожами виготовленим з алюмінію, виготовлено з сучасних, легких і міцних матеріалів. Всі елементи ліжка мають високу міцність та є стійкими до обробки дезінфікуючими засобами.