Ліжко функціональне Н310

  • Бренд:
  • Модель:
    Кровать медицинская электрическая
  • Артикул:
    H310
39 800.00 грн. 31 850.00 грн.
До кінця акції:
Є в наявності
       Ліжко функціональне Н310  – це пристосування для хворих, інвалідів або людей похилого віку, які змушені тривалий час перебувати у постільному режимі. 
       Ліжко функціональне електричне Н310 рекомендоване для застосування у медичних закладах, профілакторіях та вдома людям, позбавленим можливості пересуватися самостійно та користувачам, яким потрібен постійний нагляд медперсоналу. 
       Ліжко медичне електричне розроблене для максимальної зручності та безпеки користувача. Завдяки своїм функціям, ліжко забезпечує комфорт для пацієнта та полегшує умови праці обслуговуючого медичного персоналу. 
       Ліжко лікарняне має електричне управління з черв’ячним приводом, що дозволяє плавно та безшумно змінювати висоту ложа, нахил секції для спини, проміжної (колінної) секції та секції для ніг. Рама ліжка виготовлена зі сталі, що гарантує високу міцність і надійність в процесі експлуатації. 4-секційне ложе ліжка виготовлено зі сталі; зміна положень секцій дозволяє пацієнту знаходитись в максимально зручному та фізіологічно більш вигідному положенні. Пульт керування положенням ліжка виготовлено з пластику та має захист від перепаду напруги та використовує напругу у 24В, а електромеханічний привід використовує напругу 220В/50Гц.. Всі металеві деталі ліжка пофарбовані порошковою фарбою і є стійкими до впливу миючих засобів. Торцеві огорожі не знімаються, а бокові огорожі складаються, що полегшує доступ до пацієнта з будь-якої сторони. На рамі ліжка розташовано два отвори для встановлення штативу для крапельниць. 
       Ліжко електричне комплектується чотирма колесами діаметром 12 см., які забезпечують плавне переміщення ліжка. Всі чотири колеса мають блокувальний пристрій, що унеможливлює небажане переміщення ліжка, коли воно знаходиться на опорах з колесами. 
      Функціональне лікарняне ліжко може комплектуватися матрацем, штативом для крапельниць, бічними огорожами виготовленим з алюмінію, все виготовлено з сучасних, легких і міцних матеріалів. Всі елементи ліжка мають високу міцність та є стійкими до обробки дезінфікуючими засобами.