Інкубатор для новонароджених BB-300 Standart

  • Модель:
    1168943352
  • Артикул:
    BB-300 Standart
Ціну уточнюйте
Є в наявності

Інкубатори для новонароджених призначені для виходжування і проведення ефективного лікування недоношених і ослабленого новонароджених в перинатальних центрах, пологових будинках та реанімаційних відділеннях.

Для недоношених новонароджених, у яких, як правило, системи функціонування органів порушені або недостатньо зрілі, звичайне денне світло і повітряне середовище надміру агресивні. Тож таким дітям необхідно створити оптимальні умови життєзабезпечення, найбільш наближені до умов внутрішньоутробного середовища. Для цього використовують інкубатори, в яких мікроклімат з необхідними параметрами концентрації кисню, рівнів відносної вологості і температури, забезпечує високу ефективність проведеної терапії.

Щоб зменшити втрати тепла, інкубатори для новонароджених виготовляють з подвійними стінками з матеріалу, стійкого до обробки хімічними засобами для дезінфекції. Підтримка вологості здійснюється за рахунок дистильованої води, що міститься у спеціальному резервуарі, і вентилятора, що направляє частину потоку від нагрівального елементу на поверхню води.

Інкубатор для новонароджених BB-300 Standart:

– Нижня частина корпусу обладнана чотирма висувними ящиками
– Подвійна стінка ізоляційного ковпака
– Чотири операційні вікна і два загальні порти доступу
– Мікропроцесорна система з сервокеруванням температури
– Контроль температури повітря всередині інкубатора і температури новонародженого
– Температура повітря всередині інкубатора, температура новонародженого, вологість і потужність нагріву відображаються на цифровий панелі управління
– Спеціальний діапазон установки температури повітря до 37 ° С;
– П'ять функцій аварійного відключення, у тому числі при відключенні харчування, несправності датчика температури, відмови вентилятора для запобігання перегріву
– Звукова і світлова сигналізація
– Блокування клавіатури запобігає випадковій зміні налаштувань
– Регулювання кута нахилу ложа немовляти
– Постійне регулювання вологості;
– Вбудований таймер для запису годині фототерапії
– Додатковий тепловий вимикач для безпеки новонародженого

- вбудовані ваги (опція)
- нижня фототерапія (опція)